ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 8996277
nr 899 6277
Ryamatta
TidigÃt 1900-tal, 131 x 209
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 juni 2014
kl 20:32:48
150 kr
150 kr